Par mums
Jaunumi
Pabeigtie projekti
Pakalpojumi
Mājas lapas izvietošana
Weblapas risinājumi
Lapas statistika
Modulis - dinamiskās sadaļas
E-pasta sistēma
Kontakti
SazinātiesTop.LV

Weblapas risinājumi


Sērfojot vispasaules tīmeklī, iespējams ieraudzīt visdažādākos weblapu risinājumus. Dažas no tām ir ļoti sarežģītas, kurās izmantotas vairākas tehnoloģijas, līdz ar to šādas lapas izmaksas būs ļoti lielas. Citās lapās pieejama pamatinformācija par firmu un kontakti. Šādas lapas mēdz saukt par „vizītkaršu” lapām. Viss atkarīgs no tā, kādu informāciju vēlaties ievietot lapā. Ja jums nepieciešams lapas apmeklētāju informēt tikai par pašu firmu un tās atrašanās vietu, tad lapas struktūra būs vienkārša ar dažām sadaļām kā, piemēram, Jaunumi, Par mums, Kontakti, Vēsture. Ja vēlaties plašu lapu, kura nodrošinātu lapas apmeklētājam vairākus servisus, tad lapa kļūst komplicētāka un līdz ar to dārgāka. Protams, ne mazāk svarīgs ir lapas dizains. Īstenībā, dizains ir pirmais, kuru apmeklētājs ierauga un tikai tad savu uzmanību sāk pievērt informācijai.
Piedāvājam izstrādāt dažādas sarežģītības lapas, sākot ar vizītkartes lapām un beidzot ar interneta veikaliem ar administratoru un pircēju reģistrāciju un ērtu administrēšanu.

Piedāvājam izstrādāt profesionālu dizainu, balstoties uz jūsu vēlmēm un vajadzībām. Nepieciešams izvēlēties tikai pamatkrāsās, uz kurām balstīties dizains un elementus, kurus vēlaties redzēt lapā.

Jaunumu sadaļu. Izvēloties šo sadaļu iespējama pilna jaunumu administrēšana. Tajā ietilpst jaunuma pievienošana ar bildi, rediģēšana un dzēšana.

Fotogrāfiju galerijas. Šeit iespējama galeriju izveide un bilžu pievienošana galerijām, pilna informācija par ielādēto bildi un komentāra pievienošana katrai bildei atsevišķi un galerijai kopumā. Tāpat iespējams dzēst gan bildes katru atsevišķi gan galerijas kopā ar visām bildēm.

Balsošana. Šī funkcija dod iespēju lapas apmeklētājiem balsot par kādu konkrētu jautājumu vai uzskatu. Jums ir iespēja izveidot balsošanu ar vai bez IP adreses kontroles. IP adreses kontrole pieņems tikai vienu balsojumu no vienas IP adreses. Šī funkcija nepieciešama objektīva balsojuma veidošanai. Šeit ir iespēja mainīt balsojumu un apskatīties balsošanas arhīvu ar rezultātiem.

Foruma funkcija. Tā ir noderīga lieta, ja mājas lapā gribat atbildēt uz cilvēku uzdotajiem jautājumiem, lai arī citiem lapas apmeklētājiem līdzīgu neskaidrību gadījumā būtu iespējams aplūkot atbildi. Analizējot forumu tālāk ir iespējams izveidot visbiežāk uzdoto jautājumu sadaļu, kurā būtu aplūkojamas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Šīs ir visbiežāk lietotās mājas lapas funkcijas, kuras tiek izmantotas daudzās lapās. Taču iespējams lapā ievietot kādu specifisku funkciju, kas jūs izceltu citu lapu vidū. Tas viss ir nepieciešams un var tikt īstenots vajadzības gadījumā.